Ізяславський НВК №2. Початкова школа. 

Субота, 26.09.2020, 03:55
Вітаю Вас, Гість
Мельник Світлана Едуардівна
   Нагороджена Грамотою відділу освіти Ізяславської райдержадміністрації (2006 р.) та Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2007р.) Має звання "Старший вчитель".
   Народилась 24 грудня 1963 року у м. Улан-Уде (Бурятія). У 1983 році закінчила Хмельницьке педагогічне училище (спеціальність «Вчитель початкових класів»). З 1983 року працювала у Михлянській восьмирічній школі. З 1987 року працює в НВК №2.
Творче кредо:
Кожній дитині – світло знань,
Кожній дитині – світло любові.
Вірю в сили свої без вагань,
Як запоруку щасливої долі.
   Працює над науково-методичною проблемою: «Розвиток мислення молодших школярів». У системі своїх занять керує процесами засвоєння і застосування знань, формує мислення учнів, розвиває увагу, пам’ять, працьовитість. Намагається не тільки навчати дітей, але й виховувати доброту, співчуття, людяність, милосердя.
   З 2002 року веде гурток "Паперові фантазії”, зібрала матеріал до занять для роботи з папером по техніці «орігамі». Учні приймають активну участь у конкурсах, виставках. Були переможцями районних конкурсів "Спасибі – ні!”, "Новорічна іграшка”, виставок народної творчості, нагороджені грамотами та призами.
   Мати трьох дорослих дітей та бабуся чотирьох онуків.
Орлова Ольга Вікторівна
   Народилась 5 вересня 1963 року у селі Пісочне на Волзі (Росія). В 1980 році закінчила Ізяславську середню школу №2 і продовжила навчання в Кам’янець-Подільському педагогічному інституті ім. Затонського (спеціальність «Педагогіка і методика початкового навчання»). Після закінчення навчання працювала вчителем першого класу при дитячому садку №31 м. Кам’янця-Подільського. З 1989 року працює у Ізяславському НВК №2.
   Творче кредо: «Навчаючи учнів, вчитися самій».
  Науково-методична проблема, над якою працює: «Активізація пізнавальної діяльності учнів під час диференційованого навчання».
   В роботі з дітьми використовує різноманітні прийоми та методи:
- прийоми активізації навчальної діяльності, дослідницький метод роботи;
- використання нових інтерактивних технологій: „мікрофон”, „карусель”, групова робота, робота в парах.
   Мати двох дітей.
Самойлюк Наталія Василівна
   Вчителька початкових класів, спеціаліст вищої категорії, має звання "Старший вчитель”, нагороджена грамотою відділу освіти.
  Народилася 13 серпня 1965 р. в с. Радошівка Ізяславського району. В 1984 р. закінчила Хмельницьке педагогічне училище, а в 1991р. - Кам’янець-Подільський педагогічний інститут (факультет «Педагогіка і методика початкового навчання»). З 1992 р. працює в Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. М. Островського.
  Творче кредо: "Діти – це наші квіти. Спочатку їх треба полюбити, а потім - учити”.
  Працює над науково – методичною проблемою "Впровадження ідей гуманної педагогіки в навчально-виховний процес”.
  Запровадила в практику роботи технологію співробітництва, взаємодії вчителя та учнів, інтерактивні методи, здоров’язберігаючі технології, елементи особистісно орієнтованої програми "Крок за кроком”. Вчителька створює кожній дитині ситуацію успіху, комфортні умови перебування в школі. Брала участь у обласних семінарах, конкурсах педагогічних ідей та в конкурсі "Вчитель року”. З 2004 року виконує обов’язки керівника кафедри вчителів початкових класів в Ізяславському НВК №2. Керівник районної творчої групи з питань гуманної педагогіки, член обласної творчої групи.
   Мати двох дорослих дітей.
Строюк Валентина Леонідівна
   Вчитель початкових класів. Має звання «Старший вчитель».
   Народилась 8 січня 1957 року в м. Шахти Ростовської обл. (Росія) . В 1972 році вступила до Хмельницького педагогічного училища на шкільний відділ. Закінчила його в 1976 році, отримавши професію «Вчитель початкових класів». В цьому ж році була прийнята на роботу в школу №18 м.Хмельницького. З 1981 року працює в Ізяславській СШ №2.
   Творче кредо: "Щоб дістати відмінні результати, постійно будь у пошуку, примножуй щодня свої надбання”.
  Працює над науково – методичною проблемою «Використання технологій модульного навчання в початкових класах».
   Результативність роботи вчителя: 1998 - 1999 н.р. - ІІ місце у районному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика (Лєдовська Юлія); 2003 -2004 н.р. - І місце у районному конкурсі знавців природознавства (Полонська Наталія); І та ІІ місця у районному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика (Петрикова Олена та Калюжняк Вікторія); 2004 - 2005 н.р. - І місце у районному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика (Петрикова О.). Учні Строюк В.Л. є постійними учасниками інтерактивних конкурсів «Золотий Колосок» та «Срібний Колосок».
  Мати дорослого сина та бабуся двох онуків.
Рожкова Наталія Олександрівна
   Нагороджена Грамотами відділу освіти Ізяславської райдержадміністрації (2009, 2010 рр.) Спеціаліст І категорії.
   Народилась 21 листопада 1976 р. в місті Кам’янці-Подільському. Закінчила Хмельницьке педагогічне училище (1995 р.), Кам’янець-Подільський державний педагогічний університет (2001 р.). Розпочала педагогічну діяльність у м. Кам’янці-Подільському, де працювала вчителем початкових класів. З 2002 року працює в Ізяславському НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. № 2, ліцей» ім. М.Островського.
   Творче кредо: «Творчість – це рушійна сила, яка підтримує в нас життя».
   Працює над проблемою "Особистісно-орієнтований, діяльнісний підхід до навчання на уроках математики".
   Навчання дітей здійснює за науково-педагогічним проектом "Росток". За даною розвивальною програмою працює з 2011-2012 навчального року. Особливість даної програми в тому, що математичні знання діти "відкривають" в процесі самостійної дослідницької діяльності.   
  Прагне навчати і виховувати так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, мислення, добра. Значну увагу приділяє розвитку творчих здібностей учнів.
   Мати двох синів, учнів даної школи.
Ковальова Світлана Анатоліївна
   Народилась 21 червня 1971 року в м. Ізяслав Хмельницької області. У 1988 році після закінчення цієї школи вступила до Кам’янець – Подільського державного педінституту на факультет педагогіка і методика початкового навчання. У 1992 році закінчила повний курс згаданого інституту за спеціальністю «педагогіка і методика початкового навчання». Після закінчення інституту  присвоєна кваліфікація вчителя початкових класів. З серпня 1992 року по 2003 рік працювала у ЗОШ I-III ступенів №5 на посаді вчителя початкових класів. В 2003 році, у зв’язку з реформуванням закладу, була переведена на посаду керівника гуртка, де працювала до 2008 року. З серпня 2008 року по 2010 навчальний рік працювала в НВО №7 на посаді вчителя молодших класів. З серпня 2010 року працює вчителем молодших класів в НВК "ЗОШ I-III ст.№2, ліцей".
   Педагогічне кредо: розвивати дитину як неповторну індивідуальність, формувати в неї творчий потенціал, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності.
   Упродовж кількох останніх років працює над проблемою «Використання різноманітних методів і прийомів на уроках читання і рідної мови.»
   Перед собою завжди ставить мету:
1.Зробити процес навчання, наскільки це можливо, цікавим та раціональним.
2.Систематично використовуючи вправи для розвитку мовного апарату дитини, запобігти можливим відхиленням.
3.Поєднати розумове, моральне, естетичне, художнє, трудове виховання.
   Має дорослу доньку студентку та сина, учня цієї школи.
 
 Демчук Тетяна Олександрівна
   Вчитель початкових класів, спеціаліст першої категорії. Нагороджена Дипломом першого ступеня, як переможниця обласної педагогічної виставки «Освіта на шляхах реформування», грамотами відділу освіти.
   Народилася 27 березня 1980 року в с.Гаврилівка, Теофіпольського району, Хмельницької області. В 2001 р. закінчила Хмельницький гуманітарно-педагогічний інститут за спеціальністю «Початкове навчання». Розпочала педагогічну діяльність у м.Шепетівка. З 2006 року працювала вчителем початкових класів в Ізяславському районі. З 2013 р. працює в Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. М. Островського.
   Творче кредо: «Щоб в очах дитини засяяв промінець, вчитель має виховувати в собі сонце».
   Працює над науково-методичною проблемою «Гра як засіб активізації навчально-пізнавальної діяльності молодших школярів».
   Намагається не тільки навчати дітей, але й виховувати так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, людяності, милосердя, співчуття, добра. Результативність роботи вчителя: 2012-2013н.р. - ІІ місце у районному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика (Томчук Вікторія). Учні Демчук Т.О. є постійними учасниками інтерактивних природничих конкурсів «Срібний Колосок», «Золотий Колосок» та математичного конкурсу «Кенгуру».
   Матуся двох діток.