Ізяславський НВК №2. Початкова школа. 

Середа, 12.08.2020, 06:39
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Вересень » 26 » 100 років від дня народження Сухомлинського
18:54
100 років від дня народження Сухомлинського

"Людина, народжується на світ не для того,
щоб зникнути безвісною пилинкою.
Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний».

В. Сухомлинський

28 вересня видатному українському педагогу-гуманісту, ученому зі світовим ім'ям, публіцисту, письменнику Василю Олександровичу Сухомлинському виповнилося б 100 років. 
Українська та світова педагогічна спільнота високо цінує внесок В.О. Сухомлинського в розвиток освіти і науки. 23 роки свого життя він присвятив школі. 

Школа, на думку Василя Сухомлинського, – це не комора знань, а світоч розуму, святиня і надія, духовна колиска народу, норовливе дитя суспільства. Це – світ душевних людських доторкань, зосередження добрих почуттів, тонких переживань. Це – вічне вогнище краси, освіти й освіченості. В школі дитина проводить один з найважливіших періодів свого життя, а не лише засвоєння знання, вміння, навички, способи діяльності.

Василь Олександрович є автором 48 монографій, понад 600 статей, 1500 оповідань і казок, притч та новел для дітей. Найвідоміша його праця – «Серце віддаю дітям», перекладена на 30 мов світу, її перевидавали 54 рази. Загалом твори В.О. Сухомлинського видано 53-ма мовами світу накладом майже 15 млн. примірників. Його книги присвячені головним чином вихованню і навчанню молоді, педагогізації батьків.
Кожне покоління по-новому сприймає В. Сухомлинського, знаходить цінні дороговкази для навчання і виховання.

Методичний журнал

Переглядів: 194 | Додав: giv | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: