Ізяславський НВК №2. Початкова школа. 

Середа, 12.08.2020, 06:10
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Січень » 13 » Педрада 12.01.2018
20:28
Педрада 12.01.2018

Превентивна освіта та виховання: проблеми, досвід, перспективи.

По основному питанню виступила заступник директора школи з виховної роботи Загаєцька В.А. Доповідь супроводжувалась презентацією. Вчителі ознайомились з поняттям превентивної освіти, видами превенції, завданнями превентивного виховання та відповідними документами. Відеоролик "Наша увага - це найкраще виховання" змусив замислитись всіх про належне виховання в сім’ї.

З програмами превентивного виховання ознайомила Грубіян Л.О. Позитивний настрій та впевненість у собі надихнув мультфільм, запропонований для перегляду Рум’янцевою І.В. По основному питанню виступали та ділились власним досвідом Зведенюк С.М., Тихонюк С.В. та Маліцька В.В. Шевчук Н.М. звернула увагу на єдиний важливий зв’язок у виховній системі: вчитель-учень-батьки.

З другим питанням про підсумки навчання за І семестр виступила заступник з навчальної роботи Шевчук Н.М. З 529 учнів школи 10% закінчили семестр на високий рівень, 26% на достатній рівень. Вказано було на недоліки роботи окремих вчителів-предметників. 

Третє питання - реєстрація та організація пробного ЗНО, що розпочалась 9 січня. 24 березня пробне ЗНО з українськоі мови, 31 березня з інших предметів. Вартість одного пробного ЗНО 129 грн.

Четверте питання - організація харчування в нашому закладі. Із новими змінами ознайомила Загаєцька В.А.

Окаєвич Л.А. нагадала про роботу методичних кафедр, оновлення зошита самоосвіти, картки особистісного зростання, продемонструвала відеозвіт початкової школи. 

ФОТОФРАГМЕНТИ

Переглядів: 196 | Додав: giv | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: